Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška explorer exe

Mohl by mi někdo poradit? Když otevřu jakou koli ikonu na ploše a následně ji zavřu objeví se hláška "V aplikaci explorer.exe došlo k problému je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." (AppVar:6.0.2900.5512, NodName:unknown, ModVer:0.0.0.0., Offset:038016ce - typ hlášky). Naistaloval jsem UniblueRegistryBooster2, projel počítač a nic se nezmenilo. Dík za pomoc. Jsem laik tak prosím o podrobnější vyjádření.

Mám nainastalovaný ESET anivirus a antispywer. Dodatečně jsem ztáhnul ještě Spyware Doctor, prošel jsem celý počítač a žádná změna. Začalo my to dělat poté co jsem nainstaloval a poté smazal program na stahoví souborů. Bohužel už nevim jaký. Před tím jsem žádné problémy neměl. Mám XP Prof SP3.