Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s instalací SPYBOTU

na notebooku se mi hodně zpomalil internet ,proto jsem si chtěl nainstalovat ze stahuj.cz nejnovější verzi Spybot - Search & Destroy. jenomže mě to v místě(viz odkaz) nepustí dál. přitom na hlavním pc mi ta instalace jde uplně v pohodě. nevíte co s tím?

view.php

A já jsem ti snad psal, abys to instaloval z flashky v nouzovém režimu? Proč se chceš připojit z napadeného notebooku na stránky Lavasoftu (což je výrobce Ad-Aware)?

Tak ještě jednou a pomalu: na stolním PC nainstaluj ten Spybot, aktualizuj jeho databázi, nahrej na flashku a pak spusť na notebooku v nouzovém režimu.

Tak to moze blokovat ten virus. Alebo nejaky super chytry ochranny program ktory ti tam uz bezi. Skontroluj subor hosts (daj si ho vyhladat na C:) , mal by v nom byt len zaznam pre 127.0.0.1, ked tam je zaznamov viac tak ich vymaz.
Alebo si stiahni tie "definition update" rucne tam kde ti to ide a prenes na PC ktore ti nejde.

amateri, sak to je normalny instalator spybotu a jeho normalna funkcia - stahovanie updatov priamo pri instalacii. A v tej hlase to pise ze to nemoze najst uvedeny subor/stranku. omg, to tuna nik nepozna kod 404? a dalej, pokial mas problem s netom na danom pc, tak sa to da v priebehu toho instalatora odciarknut aby to updaty netahalo, a stiahnut ich az po installnuti a spusteni spybotu....neviem co tuna kto mele o zlej instalacke, alebo nekompletnej instalacke....

Je mi normalne divne, ze aj normalni mudri chalani co tuna radia kazdemu na toto nejak nedosli....

Ved kazdy vidi ze to ma problem sa pripojit na ten web, ale 404 znamena ze stranka sa nenasla, takze prvy predpoklad je ze ma staru verziu na ktoru uz update na webe neni, tak preto som pisal ze si ma rucne stiahnut najnovsiu verziu a rucne si stiahnut aj ten update, potom nebude potrebovat update pri instalacii.
Reci o amateroch si please nechaj, nie kazdy potrebuje instalovat S&D (ja teda urcite nie), tak logicky nepoznam jeho zaskrtavatka. To skor amater potrebuje S&D :-)

amater S&D potrebuje, ale profikovi sa tiez hodi. Ano, viem ze na co nemam klikat, a kade chodit, no ale poznas to, obcas sa potreba vyskytne :-) tak pre istotu.
A cudoval som sa skor tomu, ze ako keby tuna nik S&D nepoznal, ved je to jeden z najviac instalovanych softov na PC proti spywaru...