Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký DVD přehrávač do 2000 Kč ?

Ahoj,
potřeboval bych poradit DVD přehrávač - hlavně na DivX + cz titulky.
Zatím mám vyhlídnutý Ferguson D-880HX, ale pro jistotu se ještě ptám - mám ho vzít ?
Nejsem si moc jistý, jestli nestačí D 780 (o pár stokorun levnější předchůdce).Je mezi nima opravdu výraznější rozdíl ? Máte s nimi někdo znějaké zkušenosti ?
(nebo úplně nějaký jiný typ?)

Tenhle jsem měl vyhlédnutý už dávno, volal jsem do Acompu,
zda podporuje QPEL/GMC/B-frame a řekli mi, že ne.
Moc se mi tomu nechce věřit, když podporuje DivX Pro,
což by pak automaticky měl umět. Asi seberu CD s nějakým takovým
filmem a rovnou zajdu do jejich místní prodejny,
leda by mi někdo z vás přímo potvrdil, že to funguje.

Rozdíly mezi 780 a 880 nejsou velké, u modelu 780 se chlubí pouze USB,
u 880 už píšou USB 2.0. atd. Bonusové úpravy firmwaru dělá Acomp:

index.aspx

No tak jsem to louskal v originále a ona je tam britská vlaječka...
Předpokládám, že drobné úpravy Acompu nebudou mít vliv zrovna na QPEL,
to bych se dost divil. Kdoví, co to bylo za joudu, se kterým jsem mluvil.

Asi pro něj poběžím, páč mě dost točí, když vrazím DVD se šesti filmy
a někdy jdou jen 2, někdy 3, mám starý KISS.

Našel jsem uživatelskou recenzi :

http://stolni-dvd-prehravace-rekordery.heureka.cz/ ferguson-d-880hx/recenze/

Ferguson D-880HX s nejnovejsim FW v8 neprehral:

video kodeky: S-Mpeg 4 version 2, S-Mpeg 4 version 3, Cinepak by Supermac, MS MPEG-4 v1, MPEG-4 Video, MS MPEG-4 v1, Indeo 3.x, Still Image JPEG DIB, MPEG-4, WMP v8, Motion JPEG, H.264/MPEG-4 AVC

MOV, MKV, FLV, RM, WM, MP4, GIF

audio kodeky: 0x0055 (MP3), 0x0006 (ALAW), 0x0161 (WMA v2), PCM Audio, 0x0161 (WMA v2), 0x0011 (DVI ADPCM), mp4a: MPEG-4 AAC LC

Jine objevene hlasky:

XviD 1.0.3 - GMC neni podporovano

WMP v9 (VC-1 Simple/Main) 856 x 480 - rozliseni neni podporovano - to me dost zaskocilo, takze hranice je nejspis klasicke rozliseni DVD ;[[

1280 x 720 - rozliseni neni podporovano

1920 x 1072 - rozliseni neni podporovano

Co ale prehral: WMV, 3GP, ASF, AVI, DVIX, MPEG, MPG, JPG do velikosti 3072x2304 - vetsi jsem doma nenasel - bohuzel nacitani fotek je strasne pooooomaaaaaaaaleeeeee i pri nastaveni 1sekundy pro prehozeni do dalsiho obrazku, Birtrate 6000kbps bez sekani