Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno toto mi dnes prislo z poradne

Return-Path: <www@n4all.net>
X-Original-To: info
Delivered-To: info@n4all.net
Received: by mail.n4all.net (Postfix, from userid 80)
id CA494138002; Thu, 26 Jan 2006 10:44:05 +0100 (CET)
To: info@n4all.net, axinsoft@n4all.net (zavináč),
cz@n4all.net (tečka)
Subject: Potvrzeni registrace na poradna.net
From: poradna.net <info@poradna.net>
Message-Id: <20060126094405.CA494138002@mail.n4all.net>
Date: Thu, 26 Jan 2006 10:44:05 +0100 (CET)

Vitejte,

dekujeme Vam za registraci....

moje otazky su preco mi to doslo (som registrovany uz mesiac;o) a co su to za mailove adresy tam hlavne tieto dve axinsoft@n4all.net (zavináč)
cz@n4all.net (tečka)

Přiznávám se,
axinsoft je moje firma, ale ten mail je holý nesmysl.
Máme vlastní doménu "axinsoft.cz", ale "n4all.net" mi nic neříká.

Ale první registraci jsem se tu pokoušel zapsat jako "Axin" s mailem "info(zavináč)axinsoft(tečka)cz" čímž jsem se chtěl bránit proti robotům vyhledávájícím mailboxy.

Následně mi ale bylo sděleno že jste na mail odeslali autorizační odkaz. Takže předpokládám že Vám to došlo zpět jako nedoručitelné i s těmi nesmysly (hlavička.mailu) co jste na začátku uvedl.

A tak jsem tady jako AxinSoft . Konec pohádky. :-D

Pavel: No moment, a co my Moraváci?

Bez Moravy by přece nebylo Československo - stačí si představit mapu - Moraváci jsou krásně uprostřed! Takže Moraváci, držíte nás (Čechy+Slováky) pohromadě - nejen vínečkem, slivovicí a cimbálovkou, ale též geograficky ;-)
Ať žije Československo :!: Mám Vás ráda všechny [473.gif]
Fakt jsem ráda, že rozpad státu - když už k němu došlo - proběhl klidně, ne jako v Jugoslávii a leckde jinde. Koneckonců jsme se zase sešli v Evropské unii ;-)

Re: Moravaci...
No niekedy v 92 som bol na letnej aktivite v Lednici kde sme robili v miestnom zavode...neviem ci vtedy vrcholil emocie ohladom rozpadu republiky ale niekto nam pocas obednej prestavky napisal velkym pismom na karton "Slovaci chodte do pice". Toto sa mi stalo len na Morave v Cechach nie.
Ale inak tam bolo fajn;o).

Už můj táta říkával dvě moudrosti - jsou včely a trubci, lidi a blbci.
A nachči volovi do ucha, stejně bude tvrdit, že prší.
Rozumíme si po jazykové stránce, proč by jsme si nerozuměli jako lidi.
Slovensko, Morava, Slezko, Čechy - tam všude žijí dobří lidé, a bohužel i blbci.