Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka Recycler

Už jsem úplně zblblej, donesl jsem si z práce na USB flešce "vir" Recycler, ten se projevovel tak, že nešel otevřít žádný disk, šel jen prozkoumat. Týhle brebeky jsem se zbavil ComboFixem, ale teď si nejsem jistý: když dám Zobrazit chráněné soubory operačního systému, tak vidím na disku C a D, ale i na obouch externích discích složku Recycler, která obsahuje složku S-1-5-21-3323419591-3952009752-2432296944-1005(na každym disku se jmenuje trochu jinak) s velikostí 85 bajtů a nejde odstranit. Je to v pořádku?

tu svini jsem taky potkal a měl složku v oblibě Resysled nebo Resycled. Pokud se podíváš do autorun.inf na zavirované jednotce zjistíš kde se vir spouští.

ano patri to tam

na externim disku se to vytvori take, pokud nezakazes mazani do kose.

----

System volume inf se na externim disku zobrazi take - je to funkce obnovy systemu, zakaz na externich discich obnovu systemu a smaz to a uz se to neobjevi.

Ano, to tam patří. Sys vol inf je obnova systému, recycler je root košů a obsah je v pořádku. Na externích discích může být víc složek s čísly v recycler. co číslo to uživatel (třeba taky ty ale z jinýho počítače). Obsah po vysypání košů má být jen ty dva soubory.

Napis presny nazev slozky, ktera se objevuje a system, ktery pouzivas.

Pokud mas XP, tak slozka RECYCLER je systemova slozka a pokud ji chces vypnout, tak si nekde v nastaveni navol: "smazat soubory primo, nepouzivat kos".

Asi se každýmu zdá, že řeší kraviny, ale poslední dobou se mi stává, že mi systém hásí při instalacích i CD disků chyby, ač na jinémpočítači instalovat jdou, a pak mi po restartu naskakuje přihlášení do systému jsko kdybych nainstaloval net framework 1.1. Už jsem několikrát přeinstaloval Windows před tím jsem sformátoval C i D, tak problém vidím v ex. discích, ale je na nich přes 500 GB dat(né exe soubory!) Fakt už jsem vyzkoušel všechno a furt to nějak nejde!