Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující monitor

Dobrý den, nevím jestli mi tady někdo poradí, ale zkusím to:-)Chtěla bych se optat na následující věc. Včera jsem koupila nový monitor LG 2241S 22 palců. Normálně jsem ho zapojila a včera šlapal jak hodinky.. jenže dnes jsem zapla počítač a monitor nic:-( Vůbec se nezapnul a prostě nejde:-( přitom do PC je dobře zapojen.. Zkoušela jsem připojit starý a ten funguje.. Prosím, kdyby měl někdo nějaký tip, jak to rozchodit, písněte.. Moc IT nerozumím a nechce se mi s tím hned letět do obchodu. Kdyžtak díkys!

Tak to do něj nejde šťáva...
Pokud je zásuvka v pořádku, na monitoru vypínač do polohy On a stejně nesvítí, zřejmě je odpálené trafo, pojistka nebo podobná závada. To doma asi bohužel nevyřešíš.

//edit: vytáhnout monitor ze zásuvky a znovu připojit jsi zkusila?