Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se systémem

Dobrý den.
Když zapnu počítač a chvilku běží (max 1,5 minuty), zobrazí se na obrazovce pruhy a monitor se vypne.
Když ho pak chci zase zapnout, na monitoru se zobrazí:"No signal".. Počítač přitom běží.
Restart nepomáhá a když chci počítač projet antivirem a nebo SuperAntispywarem, hledání se nedokončí, protože se monitor vypne.
Dokáže někdo poradit?
Děkuji

Vyzkoušej spustit v režimu nouze, jestli nejsou v průseru ovladače.
-----
Jestli i tam blbne, tak to může být skoro cokoliv. Pravděpodobně grafika nebo monitor. Budeš muset vyzkoušet jiný komponenty - půjčit od kamaráda. Přehřívat se může taky.

Mi se to stalo taky - monitor odešel do silicon nebe.