Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém-Administrátor

Mám problém. Dělal jsem účty. Vytvořil jsem účet - Admin-nepouzivat a dal jsem mu práva admina. Avšak po restartu PC má práva usera a vytvořil se další účet se jménem Administrátor, jenže nevím heslo ... co s tím ???

1. nemas ani zakladni znalosti o uctech a skupinach ve Windows
2. zmatkujes

Vysledek je takovy, jaky vidime vsichni.
Mas 2 moznosti:
1. neci si nejprve o nastavovani uctu nastudujes - staci pouzit help ve Windows (na plose stiskni F1). Je tam spousta prikladu
2. pozadas nekodo, kdo tomu trochu rozumi, aby ti to nastavil, jak potrebujes

Skusaj sa dostat do uctu Administrator s roznymi heslami (skus prazdne heslo, heslo admin, Admin, Administrator). Alebo sa opytaj v predajni jake heslo tam nastavili.
V XP home musis ist do nudzoveho rezimu (pri starte mackat F8 a vybrat nudzovy). Mozes skusit aj na prihlasovacej obrazovke dvakrat po sebe zmacknut ctrl-alt-del, ale neviem ci to ide aj na Home.

Ked sa nepodari, tak heslo sa da aj resetnut, ale je nutne si vytvorit specialne boot-CD, google a hladaj xp reset hesla. napr. http://www.pcvondra.cz/index.php?option=com_conten t&view=article&id=66:reset-hesla-windows-xpvista&c atid=41:navody&Itemid=73 je to pre vistu ale mal by ist aj na xp.

p.s. inac k tomu jak chaosis ze skoncis dvomi user uctami sa radsej ani nevyjadrujem, sak taku vec v standardnom ovl.panely-pouzivatelia ani windows nedovoli (da sa to takto skonit len cez userpasswords2, kam si sa vobec nemal hrabat ked tomu nerozumies)