Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AdSense ( Od Googlu)

Mám otázku, od jaký návštěvnosti se zhruba vyplatí mit AdSense .. Hlavně mi neřikejte : čtí články. Ten mám samozřejmě přečtenej ;-) . .Prostě, rady..zkušenoti, na jakejch webech ho máte a vydělá/nevydělává atp .. Jinak já mám stránky o Virtual Tuningu ... zatím malá návštěvnost..kdyby byla rozumná návštěvnost, myslíte, že by se to vyplatilo ?? Odkazy by potom nejspíš vedli na tuning obchody atp...

Mám Adsense na stránkách ymjr.cz, jenže jsem línej aktivovat, takže je tam teď jen nějaké vyhledávátko. Co jsem před nějakou dobou koukal do vyúčtování, tak by mi to imho zaplatilo webhosting daných stránek. Takže žádná křeč, ale budu s tím muset něco udělat, abych to využil. Je to škoda nechat plavat. Návštěvnost stránek cca 120-150 unikátních IP denně, ale také musí občes někdo na tu reklamu kliknout, což se teď pochopitelně neděje. :-)

adsense:
mel jsem u nich tuto sluzbu spustenou a vyplati se ti to pri dobrem obsahu webu... jejich reklamy (ty textove) se generuji podle toho co mas na webu.. kdyz na strance pises o financich atd atd atak se ti v reklame zobrazi napr "financni poradce" a podobne veci.. kdyz reklamu vhodne umistis (bude napr vypadat jako polozka menu) tak se da predpokladat ze na ni klikne velke mnozstvi lidi a ty penize se ti "pohrnou"... ovsem adsense maji vymakany system v odhalovani podvodnych kliku, takze jestli predpokladas ze si na web das reklamu, pak se s partickou kamaradu dohodnete, ze si kazdy den (kazdy druhy den) vzajemne budete na reklamy klikat aby se vam penizky nahromadily tak na to u adsense zapomen... odhali to velmi brzy a ihned vam zrusi ucty.. v opacnem pripade to odhali velmi brzy a ucty vam nezrusi hned, ale az po doszeni castky 100dolaru (hranice vyplaty) a pote ti prijde email ze castka vyplacena nebude kvuli podvodnym klikum.. adsense je dobre, muzes vyuzit text. reklamy, graficke ale i vyhledavani google.. takze chce to mit dobry obsah, dobrou navstevnost a VHODNE UMISTIT REKLAMU.. (myslim ze limit je 3 reklamy na jednu stranku)

etarget:
eterget.cz/partner
doporucil bych take.. vyplaceji od 1000kc. vyplata chodi cca do 16. dne od konce obdobi. ty podvodne kliky tam tak razantne nehlidaji ale maji jiz zakazane nektere freehostingy.. takze jeslti mas web na *.ic.cz nebo wz.cz apod tak zapomen s vydelkem, zde ti reklamu nepovoli.. ale etarget muzu jen doporucit, zatim nemam spatne zkusenosti, podpora dobra, vetsinou mi na problem odpovedeli do hodiny.

jeste k adsense, email opravdu nespamujou.. :)
a etarget ti jednou mesicne posle email s vyuctovanim a s prehledem kolik si vydelal adpod..
pak je tady jeste sluzba adfox.cz zatim nevyuzivam ale premyslim o ni... k tomu ti moc nereknu jelikoz nejsem zas tak informovan

Dobre, jeste to upresnim.
Na konci mesice je obdobi, kdy se kontroluje vydelana castka. V tomto obdobi jsou obvykle podvody odhaleny.
Prubezne se kntroluje, zda na uctu nedchazi k vykyvum mimo normalni stav. Takze se proveruji nahle narusty vydelku, ucite je zarazi spousty kliknuti z jedne IP adresy atd.
Takze pokud chces, aby ti stranky vydelavaly, nesnaz se podvadet.

=o) to je ono, jelikoz osoba o ktere mluvim byla tak najivni ze si myslela, ze jeden den bude mit vydelek 0USD a dalsi 5USD a pak zas 0 ze na to nikdo neprijde.. jen jsem psal me zkusenosti s adsense, nerikam ze sam podvadim, vim jak snadne je odhalit tyto podvodniky.. :) ale to se tady bavime my dva o necem jinem, autor chtel znat nazory na tento system, tak prenechavam slovo dalsim, ja si jiz sve rekl :)

jasný.. OK ... tak až se zlepší návštevnost snad do toho půjdu ... jinak.. co když na konci období nebudu těch 100 USD mít :-) - to to asi nepošlou a nic se nestane..ale ta "hlavnější otázka" - od jaké zhruba návštěvnosti to doporučujete ??? jako jestli web s 6 lidmi za den se vyplatí..nebo jestli až teřba od 50 lidí za den atp

kdyz nenasbiras 100USD penize se ti prevadeji do dalsiho obdobi.. ale v dalsim obdobi musis nasbirat 100USD a pote ti vyplati tech 100USD + penize z minuleho mesice kdy nebylo dosazeno 100USD... :) dam priklad:
za cerven: 98USD (nevyplati ti je jelikoz nemas hranici 100)
za cervenec: 100USD (ted ti to vyplati)
takze celkem ti poslou 198USD :)

takto to je i u etargetu