Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Testovací thread

[mod]Pokial chcete testovat, tak vyuzite tlacitko Náhľad a uvidite vysledok svojho testu bez toho aby ste ho museli vkladat.[/mod]

[mod]Pokud chcete testovat, využijte tlačítka Náhled a uvidíte výsledek svého testu, aniž byste jej museli vkládat.[/mod]

[mod]Ha tesztelni szeretnél, nyomd meg az "náhled" gombot. Így látni fogod a teszted eredményét mielott elkuldenéd.[/mod]

[mod]Jesli chcesz wyprobowac jak dziala ta poradnia, trzeba nacisnac przycisk "Nahled", by zobaczyc co sie pojawia, bez koniecznosci instalacji.[/mod]

Nedalo mi to , taky to zkusim:

 zkouska 1 , neco podobneho jsem delal nedavno
pro jednu organizaci, do fora ale s moznosti i nastaveni v
admin meny v PHP, kde se da pridavat dalsi kod ,barva a
podobne ale ta seda je fakt uzasna sedne jak ulita.
Tohle se fakt povedlo. :-D

Mala bezviznamna pripominka slo by dodat i obrazek do nahledu v '['code']' alias <div> jako smiley a podobne vim je to zbytecny ale prece... ;-)

BTW: Nedalo by se něco udělat s velikostí té nudle, aspoň ji trochu zvětšit jak na šířku, tak i na výšku, když už jste ji tak razantně zmenšili a to používám rozlišení 1280x1024, miluji posuvníky :-(

BTW: Nedalo by se něco udělat s velikostí té nudle, aspoň ji trochu zvětšit jak na šířku, tak i na výšku, když už jste ji tak razantně zmenšili a to používám rozlišení 1280x1024, miluji posuvníky

Položka Code : Ono se to totiž jinak zobrazuje v IE a jinak ve FF a Opeře, kde je to aspoň na šířku o mnoho lepší.

Položka img : Tady je to zajímavé, IE to totálně rozhodí, Operu částečně a FF nemá sebemenší problém, ale přesto zůstávám u IE teda Maxthona ;-)

Aha vidim, nejako som ho poobede nevidel. Ja som k tomu viac povedat nevedel, preto som radil ten novy thread, nechcem otravovat ludi cez ICQ ak nehori nevybuchuje :-D
Los ti dal odpoved po 24 hodinach, myslim ze reakcna doba 24h oproti starej poradni (5 rokov ? :-)) je dobra, treba byt len trochu trpezlivy.
Kludne hladaj dalsie chyby ;-)