Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Testovací thread

[mod]Pokial chcete testovat, tak vyuzite tlacitko Náhľad a uvidite vysledok svojho testu bez toho aby ste ho museli vkladat.[/mod]

[mod]Pokud chcete testovat, využijte tlačítka Náhled a uvidíte výsledek svého testu, aniž byste jej museli vkládat.[/mod]

[mod]Ha tesztelni szeretnél, nyomd meg az "náhled" gombot. Így látni fogod a teszted eredményét mielott elkuldenéd.[/mod]

[mod]Jesli chcesz wyprobowac jak dziala ta poradnia, trzeba nacisnac przycisk "Nahled", by zobaczyc co sie pojawia, bez koniecznosci instalacji.[/mod]

No jak říkám.... každý CODE pro konkrétní programovací jazyk - podle toho se zvýrazňuje syntaxe... Pro obecný formátovaný text stačí použít holý CODE.

Např. toto:

         dnes  včera     AAA  H   H  OOO      J
--------------------    A   A H   H O   O     J
první   12154  62681    AAAAA HHHHH O   O     J
druhý     685  12514    A   A H   H O   O J   J
třetí    9545    123    A   A H   H  OOO   JJJ

bys bez CODE neudělal...

Nedalo mi to , taky to zkusim:

 zkouska 1 , neco podobneho jsem delal nedavno
pro jednu organizaci, do fora ale s moznosti i nastaveni v
admin meny v PHP, kde se da pridavat dalsi kod ,barva a
podobne ale ta seda je fakt uzasna sedne jak ulita.
Tohle se fakt povedlo. :-D

Mala bezviznamna pripominka slo by dodat i obrazek do nahledu v '['code']' alias &lt;div&gt; jako smiley a podobne vim je to zbytecny ale prece... ;-)

BTW: Nedalo by se něco udělat s velikostí té nudle, aspoň ji trochu zvětšit jak na šířku, tak i na výšku, když už jste ji tak razantně zmenšili a to používám rozlišení 1280x1024, miluji posuvníky :-(

BTW: Nedalo by se něco udělat s velikostí té nudle, aspoň ji trochu zvětšit jak na šířku, tak i na výšku, když už jste ji tak razantně zmenšili a to používám rozlišení 1280x1024, miluji posuvníky

Položka Code : Ono se to totiž jinak zobrazuje v IE a jinak ve FF a Opeře, kde je to aspoň na šířku o mnoho lepší.

Položka img : Tady je to zajímavé, IE to totálně rozhodí, Operu částečně a FF nemá sebemenší problém, ale přesto zůstávám u IE teda Maxthona ;-)

Aha vidim, nejako som ho poobede nevidel. Ja som k tomu viac povedat nevedel, preto som radil ten novy thread, nechcem otravovat ludi cez ICQ ak nehori nevybuchuje :-D
Los ti dal odpoved po 24 hodinach, myslim ze reakcna doba 24h oproti starej poradni (5 rokov ? :-)) je dobra, treba byt len trochu trpezlivy.
Kludne hladaj dalsie chyby ;-)

Test Code :

[WinntDirectories]
a="Programs\Maxthon",2

[SourceDisksFiles]

[sourceDisksFolders]
files=a,,1

[Software.AddReg]
; HKLM\SOFTWARE
; XPE Shortcuts
0x2, "Sherpya\XPEinit\Programs", "Maxthon", "%SystemDrive%\Programs\Maxthon\Maxthon.exe"
0x2, "Sherpya\XPEinit\Desktop", "Maxthon", "%SystemDrive%\Programs\Maxthon\Maxthon.exe"
0x2, "Sherpya\XPEinit\Quicklaunch", "Maxthon", "%SystemDrive%\Programs\Maxthon\Maxthon.exe"
;0x2, "Sherpya\XPEinit\Desktop", "Oblibene", "%SystemDrive%\Programs\Maxthon\Oblibene"

[SetupReg.AddReg]
; HKLM\SYSTEM

[Default.AddReg]
; HKU\.Default

[Software.DelReg]
; HKLM\SOFTWARE

[Default.DelReg]
; HKU\.Default

[AddLine]
; Standalone-Entry for Maxthon
;"reatogoMenu.ini", "reatogoMenu", "Entry = Maxthon, $CD$\Programs\Maxthon\Maxthon.exe"

[DelLine]

[SetValue]
; reatogoMenu-Entry for Maxthon
"reatogoMenu.ini", "Entries", "Maxthon", "%SystemDrive%\Programs\Maxthon\Maxthon.exe"

Řekl bych, že tady je big problém nejen v zobrazování položky code, ale i v případě kopírování této syntaxe do nějakého editoru, třeba obyčejného poznámkového bloku.

IE : zkopírovaná syntaxe se natlačí do jednoho řádku

Opera : pro změnu vkládá mezery mezi řádky

FF : bez sebemenšího problému ::)

Safra, zase je ten FF nejlepší :-), ale přece kvůli tomu neopustím svůj oblíbený Maxthon 8-)

<SPAN STYLE="font-size:24px; color:red"><I>a</I></SPAN>
<SPAN STYLE="font-size:24px; color:green"><I>h</I></SPAN>
<SPAN STYLE="font-size:24px; color:blue"><I>oj</I></SPAN>
<B STYLE="font-size:24px"><I>!</I></B>
<SPAN STYLE="font-size:24px; color:magenta"><I>zdravím</I></SPAN>
<B STYLE="font-size:24px">.</B>
<SPAN STYLE="font-size:24px; color:magenta"><I>všechny</I></SPAN>