Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graf. karta

Dobrý den chci se zeptat zda mi pujde graf karta Sapphire X1650 PRO 512MB DDR2, AGP, Lite mám 4 roky stary PC a rozhodl jsem se pro změnu ale bojím se aby mi třeba nevyhořel počítač děkuju za všechny rady zde posílám i inf. o PC děkuju předem

CPU typ AMD Athlon XP, 1822 MHz (13.5 x 135) 2200+
Název základní desky MSI KT880 Delta (MS-7047)
Čipová sada základní desky VIA Apollo KT880
Pracovní paměť 1024 MB
Grafická karta RADEON 9250 (128 MB)
C: (NTFS) 131061
zdroj : kme pz 400

Objednej si k tomu i nějaký normální 400W zdroj, třeba Fortron nebo Chieftec, Seasonic, aspoň něco z těchto značek, ne ty parodie na zdroje LCPower, EuroCase nebo KME. Je lepší si připlatit za zdroj než pak vidět hořící PC (hořet plamenem to nebude, ale všechny komponenty to odpálí narozdíl od těch výše zmiňovaných normálních značek). A v neposlední řadě kvalitnější zdroje šetří energii, páč mají vyšší účinnost.

Požadavky na systém:

* Internet Connection
* OS - Windows XP (SP2) / Vista
* Processor – 2.4 GHz a rychlejší
* Paměť– XP: 512 MB RAM / Vista: 1 GB RAM
* HDD – 6.1 GB
* DVD – 8x
* Grafická karta – 128 MB s podporou Pixel Shader 2.0*
* Zvuková karta
- DirectX 9.0c kompatibilní
* DirectX - Version 9.0c
* LAN – TCP/IP; 2-8 hráčů
* Online Multiplayer – 512 Kbps nebo rychlejsí - max 2 hráči (poznámka redakce: nebude spectator?

Takže sám vidíš, že ti nebude stíhat kromě jiného ani procesor...

Vzhledem k tomu, že jsi majitelem základní desky s chipsetem VIA, tak ti tuto kartu nemohu doporučit. Kombinace VIA chipsetu s ATI kartama občas způsobuje poněkud problémy a zvláště u nových ATI karet (PCIe karta s převodním můstkem do AGP) je kompatibilita poněkud horší.