Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graf. karta

Dobrý den chci se zeptat zda mi pujde graf karta Sapphire X1650 PRO 512MB DDR2, AGP, Lite mám 4 roky stary PC a rozhodl jsem se pro změnu ale bojím se aby mi třeba nevyhořel počítač děkuju za všechny rady zde posílám i inf. o PC děkuju předem

CPU typ AMD Athlon XP, 1822 MHz (13.5 x 135) 2200+
Název základní desky MSI KT880 Delta (MS-7047)
Čipová sada základní desky VIA Apollo KT880
Pracovní paměť 1024 MB
Grafická karta RADEON 9250 (128 MB)
C: (NTFS) 131061
zdroj : kme pz 400

Deska má sběrnici AGP ve verzi 3.0 (4x/8x), takže ta grafika ti zapojit půjde. Zdroj to snad utáhne, i když to není žádný zázrak.

Co si od té nové grafiky slibuješ? Vzhledem ke zbytku konfigurace to na nové hry stejně nebude...