Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víc jáder v procesoru

Hele vysvětlete mi prosím pořádně fuknkci více jáder. Mylsel jsem si, že se to jako sčítá. Ale tady na poradně čtu že to je jinak. Jak to je ?? Na comi je více jáder atp ?? Díky ;-)

Takže když něco dělám v PC tak se ty akce "rozdovjí" do více jáder ( "virtuálních" dvou procesorů) a potom to šlape rychleji ?? Z toho co si napsal mi to nějako " snad správně" docvaklo. Je logický že když na to jsou dvě jádra tak to dupe rychlejc :-)