Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware zablokoval akci

Ahoj,prosím na notebooku se nám objevila hláška Spyware zablokoval akci a poté se notebook restartoval.Máme origo visty,notebook Asus.Je divný,že asi tak 2 minuty před tím,na normálním pc,který je připojen routerem k notebooku,přestal jít internet.Začal jít až když jsem obnovil IP adresu.Nevíte někdo co to znamená,kde je chyba?Prosím polopaticky :)
PS:Notebook je nový cca 2 měsíce,Máme tam Nortona a spyware terminátor

Ahoj,díky.Mám projet pc i notebook?Nebude se tenhle program mlátit na notebooku s Nortonem a spyware terminátorem?A na pc s Avastem a s spyware terminátorem?Akce byla kupování jízdenky na autobus.A nevíš prosím tě,proč a tom norm.pc nešel internet?Ani mozilla ani explorer.Až po tom obnovení Ip adresy.Občas vpravo dole vyběhne hláška,že byl odpojen síťový kabel ,za pár vteřin to zase zmizí,ale internet funguje nepřetržitě furt.Díky M.