Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ 6,5

Mám icq 6,5 a chtěl bych vědět jestli můžu nějak ze svého počítače vymazat historii toho druhého s kým jsem si psal???

Historie komunikace se ukládá na lokálním počítači, ze kterého komunikuješ. U sebe ji smazat můžeš, otázka je, jestli ten druhý má nastaveno, aby se komunikace ukládala (standardně je zapnuto ukládání). Ale od něj z počítače historii vymazat nedokážeš, dokud tě k němu nepustí (fyzicky, nebo třeba přes vzdálenou správu), nebo dokud ho nějak nedonutíš (možná by stačilo požádat?).