Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznám USB 2.0?

Ahoj všichni, jak prosímv ás poznám, že mám v pc a notebooku USB 2.0? Koupil jsem nový flash disk Corsair Voyager, jenž má pracovat na USB 2.0 a zapisovat data 13MB/s, ale naměřil jsem mu 6,5MB/s.
Děkuju za radu :-)

Já jsem sice blbej, ale nechápu, co tady furt řešíte.
Doma 2 PQI, jedna 1GB, druhá 4GB - na první, programy, které jsem stáhnul, na druhý filmy z kamery - rodinné záběry - nechal jsem se také nalákat na to, že jsem koupil KW-571B - rychlost se sice zvýšila, ale kurňa, nejedná se o hodiny, ale nanejvýše o minuty. A jestli pro někoho, je rozdíl mezi 1 minutou, a 5 minutami, tak to mně teda podržte.
A pořád platí - všeliké kvaltování, toliko, pro hovada dobré jest - Jan Ámos Komenský.

moje blbost - ještě jednou omluva
...a jen tak mimo soutěž, pro pobavení - štafle - hurá na skříň, kde ta krabice byla, napsat na poradnu - ohlas od tanka - znova štafle - kurňa, kde to je?
A kde myslíte? - v šuplíku stolu na kterém stojí PC
a to samý - denně až 4x volám na 158 - někdo mě krade brejle - i když už jsem zažil kamaráda, který hledal to samý, a měl je na rypáku.
:-D:-D:-D