Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

zdravím, potřeboval bych pomoct. Vřera jsem přeinstaloval Windows XP na mím PC. Dnes ráno když, jsem zapl PC. Chvíli jsem na něm byl, a zachvili se nmě ,, sekla" myš ( dělá to obvykle). Tak jsem ji vypojil/zapojil, a pak jsem restartoval PC. Mno a po restartu, mi nedaběhly vůbec Windowsi. Mám tam jen černou obrazovku.PC ma teplotu v normě.PC značka Mironet, je v záruce, takže nemůžu popřípadě otevřít. Prosim o pomoc. Předem děkuji.

smazal jsi windows, nebo přeinstaloval přes starou instalaci?
nainstaloval jsi všechny drivery? i ten k chipsetu základní desky, který domácí samoadmini zásadně neinstalují protože neví k čemu je?
proč jsi ty windows přeinstalovával - jaký problém měly staré windows?
zkusil jsi kontrolu ram nějakým memtestem?
co hardware: stáří + prach + teploty: zkontrolováno? pokud je starší než rok a stojí dole na koberci, buď vyser se na záruku nebo volej do firmy ať ti ho zdarma přijedou domů vysát.

Smazal jsem windows, i sformátoval disk. Měl jsem na PC nepořádek, tak jsem to sformátoval a přeinstaloval. K základní desce, jsem instaloval ovladače.zkusil jsi kontrolu ram nějakým memtestem? tomu moc nerozumím, napiš mi to prosím podrobněji, a kdyžtak jak to mám zkusit. PC mám rok.Teplota, je většinou - + 30°C.Nevíš co stím??

Tohle není online chat a radíme zadarmo, mimoto je sobota a před obědem, myslíš si, že hodně lidí bude sedět u PC? Tak měj trochu trpělivost.
Stáhneš si Memtest (najdeš na googlu), vypálíš na CD nebo uložíš na disketu a nabootuješ (v BIOSu přepneš na bootování z disketovky nebo z cd mechaniky).