Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

zdravím, potřeboval bych pomoct. Vřera jsem přeinstaloval Windows XP na mím PC. Dnes ráno když, jsem zapl PC. Chvíli jsem na něm byl, a zachvili se nmě ,, sekla" myš ( dělá to obvykle). Tak jsem ji vypojil/zapojil, a pak jsem restartoval PC. Mno a po restartu, mi nedaběhly vůbec Windowsi. Mám tam jen černou obrazovku.PC ma teplotu v normě.PC značka Mironet, je v záruce, takže nemůžu popřípadě otevřít. Prosim o pomoc. Předem děkuji.

Tohle není online chat a radíme zadarmo, mimoto je sobota a před obědem, myslíš si, že hodně lidí bude sedět u PC? Tak měj trochu trpělivost.
Stáhneš si Memtest (najdeš na googlu), vypálíš na CD nebo uložíš na disketu a nabootuješ (v BIOSu přepneš na bootování z disketovky nebo z cd mechaniky).