Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z RJ11-RJ45

ma problem internet ADSL my prichazi v kablu ktery je zakonceny koncovkou RJ-11 ale ja sem si kopil router a je tam zapojeni jen na WAN je mozne pouzit nakou redukci nebo si musim kopit novy router???dekuji za odpoved

pokud sis nekoupil DSL router, pak se "redukce" zove DSL router/bridge. Pokud jsi to nepochopil a snažíš se do ethernetového portu připojit komutovanou telefonní linku, tak se hlavně nejprve pomodli, abys "nebrnknul" živými vodiči tel. linky o jeden z důležitých pinů (1,2,3,6) ethernetu - takto už usmažilo router (nebo aspoň WAN port) dost lidí.

P.S.: a fungovat to samozřejmě NEBUDE. :-)