Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psychicka oprava diskov

Aky poznate najlepsi program na psychicku opravu diskov, tj ked uz je disk "nefunkcny", ma poskodenu fat tabulku, pripadne nieco ine.

- musi byt freeware
- najlepsie na jednu disketu
- oprava ma prebiehat automaticky

[mod]Přesunuto z kategorie "Návrhy" do kategorie "Dotaz" (L-Core)[/mod]

Freeware to není (GetDataBack), ale dá se to sehnat i ve freeware verzi: [mod]...link smazán, odkazoval na download cracku. Porušeno pravidlo o zákazu warezu na poradně. (L-Core)[/mod] (verze pro FAT) :-) Na jednu disketu se vleze, jen si nejsem jistý tím opravováním automaticky, jak to je myšleno. Zrovna včera jsme s tímhle dostali všechna data zpátky ze zformátovaného disku. Program funguje tak, že HDD neopraví, ale zkopíruje z něho data na jiný HDD.

Jene s tím si moc nepomůže, ve free verzi ti sice GDB všechna data vyhledá, ale už neumožní zkopírovat na jiný disk, takže je to k ničemu, z freeware můžu doporučit restoration nebo ještě Drive Rescue, mám s ním i lepší zkušenosti než s GDB.

BTW. Musím všechny, kdo mají zásluhu na této poradně pochválit, protože předčila veškerá má očekávání, jen tak dále.

Craft

Předtím jsem zkoušel ještě norton disk doctor, ale ten disk opravuje rovnou a to mi přijde jako riziko. Nechal jsem ho pracovat asi hodinu, během té doby se posuvník stále vrácel na začátek a za celou hodinu se vůbec neposunul. Naštěstí to neporušil tak, aby to nešlo spravit něčím jiným. Proto od té doby spíše doporučuje GDB, který HDD nemůže dodrbat, protože z něj jenom čte.

Ta odpověď byla napsána tak zmatečně, že tam jakékoliv info, že jde o program GetDataBack, chybělo. Byl tam pouze nicneříkající link na crack, ze kterého nebylo poznat o jaký program se jedná. Teprve z názvu souboru šlo vydedukovat, že jde o GetDataBack a proto jsem ten post upravil tak (vložením názvu do závorky), aby byl patrný aspoň název programu.

Ten nicneříkající link na crack byl ve skutečnosti link na již funkční program, který byl lehce upravený tak, že už se nedotazoval na serial. Takže to stačilo stáhnout a už se to mohlo rovnout používat. Kdybych dal link jenom na crack, tak bych samozřejmě uvedl o jaký program a verzi se jedná.