Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přiřazení položky /přeložit stránku/ do "NÁSTROJE"

prosím o radu ,
dnes jsem otci nainstaloval PC Transl. do PC ale nevím jak a co mu mám nastavit aby se mu objevila v NASTROJE položka "přeložit stránku"
když brouzdá na netu a má odkza ně nějakou angl. stránku, tak neví jak si tuto stránku nebo část z té stránky přeložit.
On má VISTU Home
Já mám Xp a já tento příkaz mám,ale už si nemohu vzpomenout jak jsem to udělal, děkuji za pomoc

Měl jsem starou verzi translátoru a v jeho složce byl exe instalátor, který naprdnul active x do IE. Zkus se tam mrknout. Eventuelně na stránce výrobce hledej updaty, něco tam o Vistě bylo.

Taky si v IE můžeš dát zobrazit dostupné tlačítka, třeba už tam dávno je, jen není zobrazen.

Získejte překlady na 1 kliknutí z panelu nástrojů svého prohlížeče
Přidáte-li jedno z těchto tlačítek do nástrojové lišty svého prohlížeče, získáte překlady na jediné kliknutí. Kdykoli pak budete chtít přeložit stránku, kterou si prohlížíte, postačí pouze kliknout na dané tlačítko. Můžete přeložit také jakoukoli dílčí část stránky, stačí ji před kliknutím na tlačítko označit.

http://translate.google.cz/translate_tools?hl=cs&s l=en&tl=cs

Dyk je to na jedno kliknutí (prý).