Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je program, který na PC přehraje filmy(24sn/s), bez toho jemného trhání?

Ahoj, jelikož se filmy točí a přehrávají při 24snímcích/s, tak už mě při jejich přehrávání na PC, to jemné trhání obrazu hodně vadí. Ovšem slyšel jsem, že některé dvd přehrávače májí progressive scan(tj z 25 snimků dopočítávají i mezisnímky a tak lze vidět 50 různých snímků, pro lepší plynulost)

Je tedy nějaký přehrávací program na PC, který by se postaral o případnou větší plynulost(jako právě výše vzpomenutý progressive scan)?

Díky

Zkusím otázku položit trochu jinak:

Existuje tedy nějaký program na PC, pro přehrávání filmů(24sn/s), který by jako některé "hmotné" přehrávače, dopočítával i mezisnímky na zdvojení FPS - tedy z 24 na 48FPS?

na túto záležitosť treba buď hardware alebo software,ktoré vie používať inverse telecine-štandartne to majú v hardware implementované grafiky ATi,a niektoré nvidia-zo starších to boli napr.gf6600/6200/7100/7300,z novších 8400/8500/8600/9600/9500,z čipov pre prehrávače/dvd rekordéry to má implementované SigmaDesign,Micronas Micracer,WIS,Mobilygen,ViXS,Philips Nexperia,TI DaVinci,Altera Cyclone,zo softwaru Ateme ,LeadMedia,Ciné HD player,Philips avc player,Hikvision player,3ivx,xvid VAQ a určite ešte niektoré ďalšie,na ktoré si neviem momentálne spomenúť

Vtip je v tom, že já těm hromadám pluginům, který mi tu byly postnuty nerozumím a nevím, jak je nastavit. Já prostě myslel, že mi sem nějaká dobrá duše postne program a řekne co v něm nastavit, abych tohoto plynulého běhu filmů docílil.

Nejspis vim, co mas na mysli, a dovolim si tvrdit, ze s tim nic delat nejde. Jedna se o "mikrozastaveni" v cca pulsekudovem intervalu pri scenach s plynulym horizontalnim pohybem (napr. prulet kosmicke lodi pres obrazovku). Tato pakarna se deje pouze na CRT TV pripojenych analogem (video, s-video), na PC s digitalnim panelem nikolivek. Nez jsem se na to vykaslal, maturoval jsem i s ruznymi nastavenimi deinterlace v ruznych filtrech (KMP, VLC, MV2 + ffdshow,...), coz neprinese VUBEC ZADNY efekt. Jedine reseni asi je zakoupit kram s HDMI a provozovat videa skrz nej...

Myslel jsem, že se to třeba ve vysílání na TV řeší tak, že se těch 24sn/s pustí rychlostí 25sn/s, třeba hodinový snímek tak bude o necelé tři minuty kratší ale je to jednodušší než něco dopočítávat.