Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání pc sestavy

Ahoj ,mám problém a už nevím co s tím
Před 5 měsíci jsem koupila pc sestavu -od začátku hodně hučela -ale i přesto hučení bylo slyšet hlavně pískání.A tak jsem pc poslala na reklamaci (myslela jsem si že jde o větráčky) tak 2 vyměnili -jeden za pasivní chladič a druhý za jiný tip větráčku.Vrátili mi ho ale to pískání tam bylo pořád -zjistila jsem že píská hdd a tak jsem jim tam poslala jen hdd -oni řekli že mám pravdu že píská a vyměnili mi ho za jiný tip .Dala jsem ho do pc ale pc pořád pískal a už to nebyla chyba hdd .Poslala jsem jim tam tedy zase celou sestavu a už mi neuznali reklamaci prý tam nic nepíská-nic neslyší.A musela jsem platit podruhé za poštovné od služby ppl vzledem k tomu že reklamace nebyla uznána.Pak mi napsaly že jelikož bydlím v paneláku ,bude možná problém v mé elektrice (občas nám praskají žárovky atd..) takže mi doporučili záložní zdroj za 2700 kč -prý to problémy vyřeší .Dnes přišel,vše jsem správně zapojila a pískání je tam stále -jak si mám dále počínat (mám jim záložní zdroj vrátit nebo si ho nechat a co s tím pískání ? co by to mohlo být ),oni se začaly vymlouvat že zato může monitor atd.. ale monitor jsem odnesla do jiné místnosti a pískání tam bylo furt.Pomohlo by kdybych použila gumové nožičky a materiál na odhlučnění case co jsem koupila ? na jaká místa ho správně nalepit? předem děkuji
Ps:pískání je slyšet hlavně když dám hlavu kousek od pc -když dám ucho přímo k bedně tak nic neslyším,když hlavu trochu zvednu slyším to pískání -nevím
zvuk.záznam
http://rapidshare.com/files/197579057/Nov__slo_ka. rar

informace o mém pc:
Windows xp home sp3
AMD athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+
2 GB RAM,NVIDIA GeForce 9600 GT
320 GB HDD
case: cooler master
o zdroji toho moc nevím ,snad najdu něco v papírech

no tak jako tak jde o něco ve zdroji-jeho výměna by to měla vyřešit- jj to jsem zkoušela -přidržet střed u 2 ventilátorů a pískání tam bylo furt ikdyž ventilátory stály,běžel v tu chvíli jen pasivní-který je nový a ten co je ve zdroji (takže je to prostě ve zdroji) nic jiného mě totiž nenapadá .Pískání bylo v pc od začátku -měnili se 2 větráčky u graf.karty a u zákl.desky (i samotná zákl.deska byla měněna-měla špatné sata vstupy) -u gk byl nahrazen pasivním chladičem a u zákl.desky tichým ventilátorem (ten je ok) ,měněn byl i hdd (také pískal) seagate vyměněn za samsung (taky by neměl pískat.když je nový) , takže jejiné co nebylo na pc měněno je čtečka karet ,case . zdroj a graf.karta . Podle mě jediné co může takto pískat je jen něco ve zdroji.Co myslíte? Jinak díky za vaše odpovědi