Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Anonymní webproxy ...

Hledám nějakéj seznam pokud možno fungujících anonymních webproxy serverů, přes které se dá surfovat.

Jistí dementi v Praze nám postupně ořezávají některé (pro nás) důležité stránky a je možné,že se za chvíli nedostanu ani sem.

Takže HÉÉÉLP ME :-D

Ted jsem posledních 30 minut prohledal a našel nějaké další webproxy. Zkusil jsem i ty co jste napsal,ale software "Websence Enterprise", který je na proxyně v Praze je asi nějak dobře aktualizován a všude mi píše.

"Důvod: Kategorie "Proxy Avoidance" Websense je filtrována".

A jsem tam kde jsem byl. ... :-/:.(

Jestli cheš, aby se www serveru objevovala jiná IP tak použij proxy.
sou 3 druhy:
transparentní proxy - nemaskuje tvou IP - není anonymní
anonymní proxy - jdeš vidt pod adresou proxy, ale v HTTP kdu se přenáší i tvá pravá IP - je možné jí tedy zjisti
High anonym proxy, taky tzv. elite proxy - tvá IP zjisti nejde.
Upozorňuju, že ale většina těch elite proxy nejede, takových 80%, dalších 15% je docela pomalých, a použitelně rychlých je pouze 5%. A když si najdeš nějakou rychlou, tak obvykle funguje jen tak 14 dní, někdy déle někdy kratší dobu.
Jo a spousta proxy spadá pod Codeen a to znamená, že sice můžeš prohlížet net, ale neodešleš žádný formulář - to znamená nenapíšeš mail, nemůžeš na chat, apod.
Prostě hledání té správné proxy vyžaduje jistou dávku trpělivosti.

U anonymních proxy serverů je situace lepší, a tam funguje mnohem větší procento serverů.
To jestli na netu skutečně vystupuješ pod jinou IP si ověříš na stránce ip.iol.cz
Musí tam být IP toho proxy, ne tvoje.