BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Treba:
www.publicproxyservers.com
proxy
www.proxy4free.com
...
Ted jsem posledních 30 minut prohledal a našel nějaké další webproxy. Zkusil jsem i ty co jste napsal,ale software "Websence Enterprise", který je na proxyně v Praze je asi nějak dobře aktualizován a všude mi píše.
"Důvod: Kategorie "Proxy Avoidance" Websense je filtrována".
A jsem tam kde jsem byl. ...

A co klasika, www.katedrala.cz .... ?
Klasika .. Katedrala.cz s anonymní webproxy je také filtrována.
Ten soft Websense Enterprise všechno kontroluje a pokud je v danném řetězci znaku nějaká zmínka o proxy či tak nějak, tak to všechno filtruje a nepustí dál.
Jestli cheš, aby se www serveru objevovala jiná IP tak použij proxy.
sou 3 druhy:
transparentní proxy - nemaskuje tvou IP - není anonymní
anonymní proxy - jdeš vidt pod adresou proxy, ale v HTTP kdu se přenáší i tvá pravá IP - je možné jí tedy zjisti
High anonym proxy, taky tzv. elite proxy - tvá IP zjisti nejde.
Upozorňuju, že ale většina těch elite proxy nejede, takových 80%, dalších 15% je docela pomalých, a použitelně rychlých je pouze 5%. A když si najdeš nějakou rychlou, tak obvykle funguje jen tak 14 dní, někdy déle někdy kratší dobu.
Jo a spousta proxy spadá pod Codeen a to znamená, že sice můžeš prohlížet net, ale neodešleš žádný formulář - to znamená nenapíšeš mail, nemůžeš na chat, apod.
Prostě hledání té správné proxy vyžaduje jistou dávku trpělivosti.
U anonymních proxy serverů je situace lepší, a tam funguje mnohem větší procento serverů.
To jestli na netu skutečně vystupuješ pod jinou IP si ověříš na stránce ip.iol.cz
Musí tam být IP toho proxy, ne tvoje.
dobra stranka je: http://www.atomintersoft.com/products/alive-proxy/ proxy-list/ alebo proxy .mozes si ich tam aj rovno ocheckovat.
Dulezite je, pokud se pripojujes pres ty "dementy v praze"
Pak to bude s probojovanim se ven mnohem horsi protoze napred jdes na ne a az pak ven.
ak by to bol problem moze casom vytvorit anonymne proxy na nejakom servri s tym ze sa bude logovat cez meno a heslo a s tym ze by bolo dobre keby sa o tom nekecalo lebo sa dostane k tym tvojim do zoznamu a to cele bude zbytocne;o)
anonwww.html