Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá práce, pánové (a možná i dámy)!

Ahoj všichni, o projektu Poradna.net vím delší dobu, ale o "betě" jsem se dozvěděl včera z přestřelky mezi "čtenáři" a "redakcí" na Poradně.old (BTW, najednou pět minut po utržení se ucha začali honit Bicha !). Tak jsem neváhal, navštívil a zaregistroval. Myslím, že realiazační tým odvedl kus dobré práce a jistě ještě odvede!

A proto chci realizačnímu týmu Pořádné Poradny popřát neutuchající nadšení a elán. Myslím si totiž, že autoři staré Poradny taky kdysi začínali s dobrou ideou a entuziasmem, ale roky běží ..... takže: Nechť Vás provází síla!!! ;-)

Taky se přidávám s pochvalou.
Přiznám se, že jsem vaše nadšení sledoval už od alfa verze, zda dostojíte slovům a dotáhnete to do nějaké další fáze, čímž je už tato beta a jsem rád, že váš elán stále neutuchá.
Takže přeji této pořádné poradně mnoho spokojených návštěvníků.

Tak pod tohle se taky rád podepíšu.
Moc se mi líbí přátelská atmosféra, která tady vládne a jen doufám že vydrží. Zatím jen žasnu nad rychlostí s jakou se zde věci řeší a opravují. Je vidět že poradnu připravují lidé kteří nejenom umí, ale hlavně chtějí!
Takže díky a jen tak dál :!: