Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá práce, pánové (a možná i dámy)!

Ahoj všichni, o projektu Poradna.net vím delší dobu, ale o "betě" jsem se dozvěděl včera z přestřelky mezi "čtenáři" a "redakcí" na Poradně.old (BTW, najednou pět minut po utržení se ucha začali honit Bicha !). Tak jsem neváhal, navštívil a zaregistroval. Myslím, že realiazační tým odvedl kus dobré práce a jistě ještě odvede!

A proto chci realizačnímu týmu Pořádné Poradny popřát neutuchající nadšení a elán. Myslím si totiž, že autoři staré Poradny taky kdysi začínali s dobrou ideou a entuziasmem, ale roky běží ..... takže: Nechť Vás provází síla!!! ;-)

Tak pod tohle se taky rád podepíšu.
Moc se mi líbí přátelská atmosféra, která tady vládne a jen doufám že vydrží. Zatím jen žasnu nad rychlostí s jakou se zde věci řeší a opravují. Je vidět že poradnu připravují lidé kteří nejenom umí, ale hlavně chtějí!
Takže díky a jen tak dál :!: