Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firewall

Chci se zeptat. Četl jsme doporučení na tento firewall : Kerio Personal firewall. Uvažuji, že ho zkusím. Jen se chci zeptat jak moc firewally bezdí PC a kdybych náhodou něco zkonil (nebo s ním neuměl - nastavit atp) Jestli by stačila odinstalace a byl by konec, nebo by nějaká nastavení zůstala. Prostě když si to dám a nezdál se mi nebo jsem něco zkazil(zákaz neob povolení něčeho atp), jestli to vyřeším odinstalací nebo by to mohlo mít "trvalé" následky

Osobně používám integrovaný firewall ve Windows Vista.
ESET balík - jak jsem se díval na nějaký test firewallů, ten NODí dopadl dost špatně (nevím už odkaz, určitě pomůže google)
Pokud ovšem nemáte veřejnou IP, s klidem používejte standartní Windowsácký - pokud nebudete klikat na každou blbost a pracovat pod omezeným účtem, šance že bude problém je parkticky nulová.