Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze vytáhnout disk z jednotky

Dobrý den,
zasunul jsem disk DVD RW do mechaniky a chtěl přes NERo úplně vymazat disk. Vše začalo mazat a potřeboval jsem nutně tuto funkci ukončit tak jsem si pomohl přes ctrl+alt+del a nějak jsem to ukončil až na mě vyskočilo okno s nějakou hláškou chyba a nějaké číslo 502 myslím a ted nejde otevřít mechanika ikdyž je tam disk vložen
děkuji za vaše rady a pomoci

nejde vymazat? - jak nejde vymazat?
Nero - NeroBurningRom - vypalovačka - vymazat přepisovatelný disk - rychlé vymazání přepisovatelného disku.
Ale bacha - jestli jsi to chtěl provést hned po tom špatném vymazání, tak ti to jít nemuselo, páč "barva" ještě nebyla dost zaschlá - počkat alespoň 10min. - a mazat.
A nějaký řeči o tom, že jsi potřeboval NUTNĚ, něco ukončit jsou na 2 věci.
Všeliké kvaltování, toliko pro hovada dobré jest - Jan Ámos Komenský.
A tvoje DVD-RW, může být chráněné, jenom zamknutím v šuplíku.

prostě píši, že nejde VYMAZAT!!!

po dalším restartu jsem to pak znovu zkusil a po asi 20minutách jsem to "rychle ukončil" bo stejně jen něco beželo ale nic se nedělo.

a když jsem jeětš zkusil nakopčit fotku na to DVDRW tak to prostě napsalo, že na tento dosk nelze zkopírovat nic.
asi bude nějak chráněné,že?
poškozemé asi nebude, si myslím

kubinčáku - je to jenom výrobek, ať se ti líbí nebo ne.
Vlítni do kalhot, a jdi koupit jinou placku.
Za poslední 2 roky - 2x Verbatim, první odešla na 2 pokusy, druhá jede jako fretka.
2x Sony - první vydžela pouze jedno nahrání, a pak se chovala podobně jako píšeš ty.
Druhá taky bez problémů jede.
To víš, je mnoho věcí mezi nebem a zemí
Do ženské, a do melounu nevidíš - do DVD, jakbysmet.
Koupíš 25 DVD, z toho z 8 musíš udělat UFO.
Pak vlítneš do makacínu podruhé, koupíš dalších 25 stejné značky, a ejhle - funfujou všechny.

Pokazene RW nejde vo Win vymazat pretoze Win sa vkuse snazi ho automaticky namountovat, a nepusti dalsie procesy k nemu alebo co. Uz som to zazil.

Ja som pokazene RW musel mazat pod linuxom (ja som to mazal v knoppix live linux-e, stahnes .iso, vypalis na CD, nabootujes z CD, ale musis mat 2mechaniky - z jednej bootujes live linux alebo si dat linux na USB stick apod) linux neni dementny jak Win, a nepokusa sa namountovat pokazene CD. A potom neni problem.