Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novou grafiku, nebo je to zbytečné?

Zdravím všechny na pořádné poradně.
Mám ME, Biostar M7VIT 800/KT 600, Sempron 2600+, 512MB RAM,
GeForce 4MX440. Chtěl jsem se zeptat, zda-li má cenu
koupit novou grafiku. Jsem normální user, hry nějaké Age
Of Imp., apd. Dost sleduji na PC filmy, dělám trochu do fotek
a grafiky.
Zlepšila by taková ATI Radeon 9550, znatelně obraz u filmů a co úpravy fotek atd.?
Díky za odpověď.

Pokud jste skutečně "normální user", pak je to zbytečné. Vyjma her to užitek nepřinese.
Jenom si nejsem jist, zda tato karta disponuje Dual RAMDAC, čiže zda se chová jako karty dvě? Ale tuším, že ano. Neboť to je jediná věc, která pro současné připojení monitoru a TV má svůj nepostradatelný význam.
P.S. nicméně Radeon se mi v tomto směru zdá tak nějak více uživatelsky přívětivý..