Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypadky internetu

Ahoj už skoro dva dny mám problém s internetem zničeho nic mam pravidelné výpadky cca 4-5min poté cca 1 minutu vse Ok a pote je zase výpadek. Koukal jsem se na modem a zjistil sem že u kontrolek send/recieve problikává pouze recieve a send ani neproblikne ztoho soudím (Doufám že dobře) že chyba bude někde u mě ale nevím kde. v pc nemam žádný vir ani spyware a jiné havěti u providera výpadek není to vím. mam winXP, mohl by mi prosím někdo poradit kde může být chyba ? Předem děkuju za rady

Uz se mi jí podařilo sehnat a v 6 si pro ní jedu takže potom dám vědět jak se dopad :)

a nemuže ty výpadky způsobat např "Ňáké" (sítě a věci snimi spojené jsou pro mě činská vesnice takže nevím jake konkretní nastavení a čeho) špatné nastavení i když sem žadný nemenil ale mohlo se to rozhazet samo před tydnem sem musel PC resetnout natvrdo knoflikem tak se třeba změnilo nastavení a projevuje se to až ted ?

Tak jsem si sehnal nové dvě sitovky ale už přes dvě hodiny internet funguje bez problému takže jsem je zatím nezkoušel. Doufám že to byl jenom chvilový výpadek cca 2 dny :-) a už to bude vpořádku.
Příspěvek zatím označím jako vyřešený a jestli se problém vyskytne znovu téma oživím.