Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypadky internetu

Ahoj už skoro dva dny mám problém s internetem zničeho nic mam pravidelné výpadky cca 4-5min poté cca 1 minutu vse Ok a pote je zase výpadek. Koukal jsem se na modem a zjistil sem že u kontrolek send/recieve problikává pouze recieve a send ani neproblikne ztoho soudím (Doufám že dobře) že chyba bude někde u mě ale nevím kde. v pc nemam žádný vir ani spyware a jiné havěti u providera výpadek není to vím. mam winXP, mohl by mi prosím někdo poradit kde může být chyba ? Předem děkuju za rady

Tak jsem si sehnal nové dvě sitovky ale už přes dvě hodiny internet funguje bez problému takže jsem je zatím nezkoušel. Doufám že to byl jenom chvilový výpadek cca 2 dny :-) a už to bude vpořádku.
Příspěvek zatím označím jako vyřešený a jestli se problém vyskytne znovu téma oživím.