Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonná počítačová sestava, chci vaše rady a připomínky

MB: Gigabyte GA-M56S-S3 - nForce 560
CPU: AMD Athlon 64 X2 5600+
GPU: Sapphire HD 4830 512MB, PCI-E
RAM: A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition
HDD: Maxtor DiamondMax 21 - 250GB SATA II
Zdroj: Seasonic 500W, OEM
Case: Vlastní

// na czc by mě tahle sestava přišla na 10 000. Chci hrát nejnovější hry na plné detaily, hry jako GTA IV, Fallout 3, Mass effect, Gothic 3, Crysis 2, Far cry 2.

Máte k sestavě nějaké výtky či připomínky. Chcete mi poradit kvalitnější a výkonnější sestavu do 10 000 ? jen do toho :) Děkuju

nebrat MB: Gigabyte GA-M56S-S3 - nForce 560
v pořádku CPU: AMD Athlon 64 X2 5600+
nebrat GPU: Sapphire HD 4830 512MB, PCI-E
v pořádku RAM: A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition
nebrat HDD: Maxtor DiamondMax 21 - 250GB SATA II
v pořádku Zdroj: Seasonic 500W, OEM

no mas to na stridacku :-)

k procesoru AMD chipset AMD, nForce jen pokud potrebujes SLI, ale GK mas take AMD, takze nevidim duvod.

disk radeji Samsung nebo WD.

GK silnejsi, pokud to chces na hry, na tomhle si fakt nezahrajes. A Sapphire nic moc znacka.

Nejprve jsem chtel napsat neco neslusneho, protoze TS Bohemia jsem zavrhl uz pred lety, cokoliv vyreklamovat stalo dost namahy. Nejlepe dojit osobne a vymlatit to z nich, ale vzhledem k upadajicim sluzbam (vcetne reklamaci) u CZC se radeji zeptam, zda mas s TS Bohemia (reklamace, fundovanost prodejcu a techniku) nejakou zkusenost z posledni doby ?

V Jihlavě mají prodejnu, takže odebírám na prodejně, ceny mají e-shopové. Před Vánoci jsem shodou okolností skládal známým počítač, takže veškeré díly od nich, odběr hned druhý den po objednávce, při objednávání akorát doporučili jiný disk. Diskutovat se s nimi dá, poradit taky umí (kupodivu mě ani nechtěli oškubat:-)), takže jsem spokojený. (za minulý rok nákupy za cca 40 tis., bez problémů, reklamaci jsem zatím nemusel uplatňovat, tak nevím…)

AMD Athlon 64 X2 7750 Black Edition (AD775ZWCGHBOX) BOX 1 964,-
Gigabyte MA790X-DS4 - AMD 790X 2 713,-
A-Data DIMM 4096MB DDR II 1066MHz Extreme Edition 1 880,-
Samsung SpinPoint F1 HD322HJ - 320GB SATA II 1 397,-
Seasonic SS-500ET-T3 500W, OEM 1 238,-
Asus EAH4850 TOP/HTDI/512M, PCI-E 4 415,-

Nedokazal, sestava na hry za ty prachy nejde. To co jsem dal hned jiste nekdo zkritizuje, protoze je to uplny minimum. Ale tohle se da taktovat + teda by stalo za zvazeni, jestli by to nechtelo koupit o neco drazsi desku 790GX s integrovanou grafikou a setrit na GK HD4870. ;-)