Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonná počítačová sestava, chci vaše rady a připomínky

MB: Gigabyte GA-M56S-S3 - nForce 560
CPU: AMD Athlon 64 X2 5600+
GPU: Sapphire HD 4830 512MB, PCI-E
RAM: A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition
HDD: Maxtor DiamondMax 21 - 250GB SATA II
Zdroj: Seasonic 500W, OEM
Case: Vlastní

// na czc by mě tahle sestava přišla na 10 000. Chci hrát nejnovější hry na plné detaily, hry jako GTA IV, Fallout 3, Mass effect, Gothic 3, Crysis 2, Far cry 2.

Máte k sestavě nějaké výtky či připomínky. Chcete mi poradit kvalitnější a výkonnější sestavu do 10 000 ? jen do toho :) Děkuju

Nejprve jsem chtel napsat neco neslusneho, protoze TS Bohemia jsem zavrhl uz pred lety, cokoliv vyreklamovat stalo dost namahy. Nejlepe dojit osobne a vymlatit to z nich, ale vzhledem k upadajicim sluzbam (vcetne reklamaci) u CZC se radeji zeptam, zda mas s TS Bohemia (reklamace, fundovanost prodejcu a techniku) nejakou zkusenost z posledni doby ?

V Jihlavě mají prodejnu, takže odebírám na prodejně, ceny mají e-shopové. Před Vánoci jsem shodou okolností skládal známým počítač, takže veškeré díly od nich, odběr hned druhý den po objednávce, při objednávání akorát doporučili jiný disk. Diskutovat se s nimi dá, poradit taky umí (kupodivu mě ani nechtěli oškubat:-)), takže jsem spokojený. (za minulý rok nákupy za cca 40 tis., bez problémů, reklamaci jsem zatím nemusel uplatňovat, tak nevím…)