Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení souborů po odinstalaci programu

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč mi zmizely mé dokumenty+ještě nějaké ikony z plochy po odinstalaci TMPGEnc 4.2 Xpress
Dal jsem obnovení systému a "vrátili" se mi jen 2 soubory.Spouštěcí ikony zmizí, ale v nabídce start-programy je zase vrátím zpět, jenomže u mých osobních dat je už zpět nedostanu(kromě těch dvou) Mohly by jste mi jak se to stalo, nebo jak je vráti zpět a jak tomu předejít? Děkuji.

OS-Win Vista
Notebook Dell

no jetsli ti maže tvoje data ( složky, exáče. *.xls *.doc *.txt .... prostě soubory) tak asi zas tak dobrý nebude ne ?? předtsav si až ti smaže systémovou část ;-) Jestli něco tak používej Vyčištění disku ve Woknech (Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Vyčištění disku

Podle mých praktických zkušeností Absolute Uninstaler neškodí. Používám jej už dlouho právě kvůli pročištění registrů a ještě mne ani jednou nezklamal (na rozdíl od jiných). A po obnovení systému mi některé programy nebo zástupci příp. .exe soubory zmizí taky i když zbytek programu zůstane. Myslím, že to souvisí se zvoleným bodem obnovení. Ale jinak děláš zásadní chybu v tom, že si projekty a hotové věci ukládáš na systémový disk. Na to máš mít vyčleněný "pracovní" disk nebo oddíl.