Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potreboval bych pomoct s nastavenim biosu

Ahoj vsem potreboval bych pomoct s nastavenim biosu pokazde kdyz zapnu pocitac musim po nacteni desky mackat tl.F1ABY POKRACOVAL V NACITANI CO MAM ZAPNOUT NEBO NAOPAK ABY MI TO NACETL SAM MNOHOKRAT DI
změna předmětu, původně: ahoj vsem potreboval bych pomoct s nastavenim biosu
mod normalize (karel)

No vidíte, hoši. Netopejrovi jste tak pěkně radili, dokonce jste se i navzájem pohádali, a Netopejr to mezitím vyřešil s prstem v nose (zjistil totiž, že si vysmrkává mozek a učinil tak rázný konec postupné ztrátě inteligenčního kvocientu)