Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odpojit router?

Zdravim,

prosim prosim moc, potřebuju pomoc! Můžeme mi někdo polopaticky popsat, jak mám odpojit router??? Když vytáhnu ten kabel, a dám do do pc, tak mi nejde net? On si přepsal jinou IP adresu. Stačí jen, když tu IP adresu přepíšu, odpojím router, hodím kabel do pc a ok??? Děkuju moc :-* Spěchááááááá :-)
Změna předmětu, původně: POMOC!!!
Změna kategorie, původně: Internet (mif)

špatně. napiš čeho chceš vlastně dosáhnout.
jestli provoz bez routeru, pak správné hodnoty pro připojení na net jsi měl nastavené u wan rozhraní toho routeru.

ale od člověka, který napíše předmět "pomoc" retardovanými kapitálkami se stádem vykřičníků, asi nepůjde očekávat rozumnou spolupráci.

ještě jednou a pomalu: jaké hodnoty jsi měla nastavené pro wan, takové teď nastavíš pro síťovku v pc.
jestli nevíš co jsi měla nastaveno, mrkni do smlouvy k připojení, tam to bývá.

ale myslím že není dobrý nápad se existujícího routeru zbavovat - přijde nějaká návštěva s notebůů po kapsách, nebo firemní ntb, a má se kam připojit. bez routeru je to na nic.

edit: jak se tak dívám, firma miluje registraci připojení na mac adresu. ta se dobře mění v routeru, ale nevím jestli ji jde naopak nastavit natrvalo v registrech pro síťovou kartu. změna přes dosovou utilitu z bootovací diskety není asi nejschůdnější.
buď musíš vyčíst nastavenou mac bývalého routeru a nastavit ji v xp pro svoji síťovku, nebo tuto jinou mac adresu znovu u providera zaregistrovat.
nejjednodušší mi připadá ten router tam nechat.