Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač nenabíhá.....

ahojky ráno sednu k počítači a najede mi jen uvodní obrazovka ,,Platinium,, a dole stiskni tab do POST nebo del do Biosu a ani jedno nejde, je ještě nějaká šance to spustit....pokud bude nutná specifikace samo ji dodám...díky takhle brzo jsem ještě s náběhem neskončil tak nevím

dekuju vsem za pomoc zřejmě to bylo nějakým zkratem v předních USB portech odpojil jsem je a naskočilo to...ještě uvidím.... díy.... jo ještě nevíte proč vždy na začátku žádá disk kontrolu konzistence strašně to zdržuje náběh ale bojímse to zrušit hrozej tam ztrátou dat.....