Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vypálení CD na něm nejsou žádná data

Ahoj.Mám mechaniku TS-L632D u notebooku asus A6KM.Když vypaluji data přes nero 7 i přes cokoli jiného,tak mi proces vypalování normálně jede a na konci vypalování vyskočí tabulka,že vypalování proběhlo úspěšně.A teď nastal ten záhadný okamžik,že data na cd žádná nejsou vypálena.Cd je prázdné!Zkoušel jsem to už několikrát,i s různými nastaveními při vypalování.Přeinstaloval jsem i ovladač mechaniky,pořád nic.nevíte čím by to mohlo být?Děkuji za každou radu.Jo a mechanika normálně čte cd i dvd.Nedávno jsem přeinstalovával systém.

Změna předmětu, původně: Mechanika (host)

Zkus zkontrolovat toto:

this thing happend to me just recently too , i followed a suggestion that was made in another thread , goto start-->run-->services.msc and double click the "IMAPI CD-Burning COM Service" service make sure its startup type is set to "manual" , if its all good there or you got it sorted , goto "my computer" and right click the drive , goto the "recording" tab and check "enable cd recording on this drive" and click ok
note: i did this only to my cd burner , my dvd burner have this unchecked but from some reason it did fix the issue

Další rady:
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=cd+blank+after +burning&btnG=Hledat&lr=