Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Shockawe player

Když mi při instalaci shockawe player nabízí i instalaci free norton security mm dát ano nebo ne ?? Píše to tam, že viry spyware atp stejně neodtrsaní. Vyplatí se to ??

Ne todle je v pohodě(teda mělo by). Já jsem to asi před měsícem instaloval. Todle je aktualizace. ten norton mi to nabízelo už předtím. Ale jestli to stejně píše, že to neodstraní, jenom na to upozorní a nvíc je to free (normálně je noprton "drahej") tak to asi zas tak bomba taky nebdue :-) Instalovat nebudu :-) - snad chybu nedělám. Nebo jo ?? =-O

UPDATE : v tom názvu jsem se upsal. Opravdu je to Shockwave

originálny shockwave player ad adobe žiadnu norton free security v inštalácii neponúka,ona ani žiadna free neexistuje-je to platený komerčný software,pravdepodobne sa chcel nainštalovať malware z rodiny spysheriff/spyaxe/antivirus2009

no taky mi to bylo divný, naštěstí jsem dal ať nic neistaluje takže bych měl být v pohodě ne ?? projížděl jsem to i SUPER anti spywarem ( ne kvůli tomu, dělám to každý týden) a akorát nějaký tracking cookie. No, když jsem dal ať to neistaluje tak jsem snad v pohodě

a jinak možná to nebyl červ - nebyl to norton jako takovej - byla to nějaká (na 70 %) očesaná verze- navíc i to tam psali že to jenom upozorní, alwe vir to nesmaže..pochybuu že by to k něčemu bylo..naštěstí jsem to neinstaloval :-)

Zdálo se mi to divný. No jo, Nod si asi nortona podává - O nortona neni záem už jen kvůli tomu, že 90 % populace která nepoužívá free antivir (avira, avast, avg ....), používá cracklýho noda. Přitom jsem to četl (možná tady na poradně), že když je NoD kreklý tak se akorát tváří jako aktualizovaný, ale přitom má straou databázi jak pes (a to je horší než kde co) ...