Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Shockawe player

Když mi při instalaci shockawe player nabízí i instalaci free norton security mm dát ano nebo ne ?? Píše to tam, že viry spyware atp stejně neodtrsaní. Vyplatí se to ??

originálny shockwave player ad adobe žiadnu norton free security v inštalácii neponúka,ona ani žiadna free neexistuje-je to platený komerčný software,pravdepodobne sa chcel nainštalovať malware z rodiny spysheriff/spyaxe/antivirus2009

Zdálo se mi to divný. No jo, Nod si asi nortona podává - O nortona neni záem už jen kvůli tomu, že 90 % populace která nepoužívá free antivir (avira, avast, avg ....), používá cracklýho noda. Přitom jsem to četl (možná tady na poradně), že když je NoD kreklý tak se akorát tváří jako aktualizovaný, ale přitom má straou databázi jak pes (a to je horší než kde co) ...