Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power Point

Ahoj,
mám problém:
potřebuju do školi vytvořit prezentaci v microsoft power-point, ale když zadám na www.stahuj.cz microsoft power point tak mi vyhledá Přehrávač prezentací z MS Power Point Viewer odkaz: www.stahuj.centrum.cz[s]=microsoft+power+point

v čem mám teda vytvořit tu prezentaci???

Moc dik

Jestliže zadání znělo "vytvořte prezentaci v Microsoft Power Point", což usuzuji z dotazu, který zněl

potřebuju do školi vytvořit prezentaci v microsoft power-point

pak vytvoření prezentace v jiném programu nemůže být uznáno jako splnění úkolu.

Ono totiž záleží na tom, jestli je cílem výuky tvorba prezentace obecně nebo nácvik práce s konkrétním programem.

Přesto, že se mnou nebudou diskutující souhlasit, já dávám přednost tomu, aby se student naučil ovládat programy, se kterými bude nucen pracovat po nástupu do práce. A to je MSO. Můžeme s tím nesouhlasit....(dále viz Jára Cimrman).

Já dávám přednost všeobecnému naučení se a ne že se naučí vložit třeba automatický tvar ve Wordu a nebude to umět v ničem jiném. Lepší je pochopit, že se dá vložit automatický tvar, kde to hledat (např. roletka úpravy > vložit > automatický tvar > elipsa) a je potom jedno, jestli to za deset let v práci bude dělat v tom či onom, jelikož mu to půjde.

Před patnácti lety se ve školách učila T602 a Quattro. Dcera mě to trochu naučila a takto vybaven jsem odjel za velkou louži. Tam mě posadili k Win 3.11 s Wordem a Excelem. Co jsem se tenkrát naučil, z toho žiju dodnes a je to třináct let. Když jsem se vracel, už jsem měl v noťasu Office 97, potom MSO 2000 a teď v důchodu hodlám přejít na 2007. Ale to až spolu s Windows 7. Ony s nimi docela hezky ladí. (Nemyslím barevně, ale stylem práce).

jirka44 - no, proti "gustovi", žádný dišputát, ale 2007, mně syn nainstaloval s novou deskou - resume - omalovánky.
A pak jsem tady na Poradně smáčel slzama monitor, jak je sesynchronizovat s 2003.
Po všech bojích, a porážkách, šly 2007 do /sprosté slovo/, a na 2003 nedám dopustit.

Ona je výhoda, že to má licenci na tři počítače, takže nejdříve ji samozřejmě dám na "pokusnýho králíčka". A pak se teprve uvidí jestli ji dám i na domácí počítadlo. (Na služebním mám a i do budoucna ponechávám osvědčenou kombinaci W2000 + MSO 2000). Ale přece jenom je MSO 2007 dost odlišné stylem práce a nechci si nechat ten vlak úplně ujet.