Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo sa stalo so Živě.sk?

Pred chvíľkou som kukol na žive.sk a toľko nulových
odpovedí na jednej stránke som dávno nevidel !!!

Nie že by som tam chodil často, ale bývali časy keď tam
"0" dlho nevydržala...

Že by všetci rádci stihli prejsť na betu tejto poradne ?

Ak už bude "ostrá" bye, bye žive :x:

[mod]upraven název threadu na výstižnější (host)[/mod]

Mám pocit, že se to tu zvrhává ve spolek nozive.cz. Pochybuji, že by zrovna tohle, co tu předvádíte, byla motivace několika lidí, která vedla ke spuštění nové poradny. Zamyslete se nad tím, proč tento projekt odstartoval a co má být jeho náplní.

Zatial je to skusobna beta takze sa dost diskutuje o tom co zmenit, vylepsit, apod., kategoria "Dotaz" bola pridana len kvoli tomu ze sa zacali objavovat aj normalne dotazy. Ostra verzia by mala byt naozaj poradna pre zodpovedanie otazok navstevnikov o problemoch s PC alebo aj z inych technickych oblasti.

Myslim ze nikto z tvorcov z toho nechce mat ziadne nozive.cz, vacsina iniciatorov radila roky na zive.cz riesit problemy pytajucich sa (ja tiez), prip. dokonca aj informovat redakciu o problemoch (evidentne bez uspechu), a o to iste (o pomoc s problemami pouzivatelov) im pojde aj tu, dufame ze tu to bude s lepsou funkcionalitou a bez lizania pi** a bez mixerov :-) (t.j. moderovane).
Je tu vitany kazdy kto poradi, pyta sa, diskutuje, je uplne jedno co robi, robil alebo bude robit mimo tejto poradne. Osobne narazky budu mazane.