Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo sa stalo so Živě.sk?

Pred chvíľkou som kukol na žive.sk a toľko nulových
odpovedí na jednej stránke som dávno nevidel !!!

Nie že by som tam chodil často, ale bývali časy keď tam
"0" dlho nevydržala...

Že by všetci rádci stihli prejsť na betu tejto poradne ?

Ak už bude "ostrá" bye, bye žive :x:

[mod]upraven název threadu na výstižnější (host)[/mod]

Mám pocit, že se to tu zvrhává ve spolek nozive.cz. Pochybuji, že by zrovna tohle, co tu předvádíte, byla motivace několika lidí, která vedla ke spuštění nové poradny. Zamyslete se nad tím, proč tento projekt odstartoval a co má být jeho náplní.

K tomu muzu rict jen to, ze je to stale jen predcasne spustena beta verze
Takze tu nejsou ani kategorie, ani spousta veci, ktere jsme chteli mit v ostre verzi.
Na druhe strane me prekvapuje chovani CPressu, ktere jednou poradnu chce zavrit, podruhe, kdyz zjisti, ze by to tu mohlo fungovat se najednou vrhne do realizace nekolik let starych pozadavku z knihy prani s stiznosti, jen aby se to tu nahodou doopravdy nerozjelo
A najednou ani nevadi tristeni sil na Poradnu a Forum...

Suhlasim s adamsom, toto je len prechodne obdobie (taka hysteria) ale to po chvili opadne. Zive ma velku vyhodu v tom ze je to spravodajsky server a je tam okrem tej poradne aj vela ineho. Cisto zamerana poradna nie je zla vec, ja to ocenujem..ale admini tejto stranky sa budu musiet velmi snazit aby udrzali resp. zvysovali navstevnost a aby stranka po case neupadla do zabudnutia.
Inac co sa tyka struktury a dizajnu stranky tak je to uplne parada. Je tu presne to co na zive chyba. Na druhej strane ja som vzdy odsudzoval zasah moderatorov...a aj budem. :)

Když nám podepíšeš smlouvu, že budeš právně zodpovědný za všechny zde uvedené příspěvky (warez a podobně), tak tu moderátoři třeba nemusí být... :-p

A dokud lidé nebudou mít tak vysoké IQ na to, aby do titulku dotazu napsali čeho se týká a místo toho napíší "Pomoooooc !!!!!!!", tak to bez moderátorů nepůjde.

Zatial je to skusobna beta takze sa dost diskutuje o tom co zmenit, vylepsit, apod., kategoria "Dotaz" bola pridana len kvoli tomu ze sa zacali objavovat aj normalne dotazy. Ostra verzia by mala byt naozaj poradna pre zodpovedanie otazok navstevnikov o problemoch s PC alebo aj z inych technickych oblasti.

Myslim ze nikto z tvorcov z toho nechce mat ziadne nozive.cz, vacsina iniciatorov radila roky na zive.cz riesit problemy pytajucich sa (ja tiez), prip. dokonca aj informovat redakciu o problemoch (evidentne bez uspechu), a o to iste (o pomoc s problemami pouzivatelov) im pojde aj tu, dufame ze tu to bude s lepsou funkcionalitou a bez lizania pi** a bez mixerov :-) (t.j. moderovane).
Je tu vitany kazdy kto poradi, pyta sa, diskutuje, je uplne jedno co robi, robil alebo bude robit mimo tejto poradne. Osobne narazky budu mazane.