Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký procesor v notebooku?

prosím o trochu osvěty.
plánuji koupi noťase a potřebuju mít v tom jasno.
Jaký typ procesoru je lepší?......mám na mysli jak si stojí:
AMD Turion X2 vs. Intel Core 2 Duo vs. Intel Pentium Dual-Core.
v označení procesorů se jinak orientuji podle modelové řady čím vyšší = lepší?
pro upřesnění dodávám že noťas potřebuju z 80% střih videa zbytek hry pro děti
pro lepší orientaci zkusmo nahodím anketu

Líbil by se mi tento MicroStar GX630X-CZ až na tu cenu.
nebo máte svojeho adepta ve stejné cenové relaci?......podělte se

děkuji

To budeš stříhat filmy na WC nebo děti budou hrát Counter Strike ve vaně?

nene to opravdu nee :))
mám opravdu hodně materiálu který doma prostě nezpracuji a v práci mám spoustu volného času a tak chci si tuto "domácí" :-) práci udělat v zaměstnání kde mám na to klid.
no a navíc studující dceři vyměním starej noťas za tenhle novější, na kterým by mohla i něco nahrát.