Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nekdy nechce naskocit windows

Mat takovy problem stava se mi spoedni cca dva dny ze mi nechce naskocit windows, tedy presnej receno obevi se jen takova tan uvodni obrazovka kde se da zmacknout F2 nebo F12 ale uz nenaskoci logo butovani widnows atd. Kdyz to parkrat tvrde restartnu (mam notas) tak to nakonec naskoci a pocitac jede bez problemu testoval jsem to na viry.cz ale nic jsme nenasli tak nevim.....obavam se aby se brzo nestalo ze to nenaskoci vubec, nevi nekde cim to muze byt....
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Nic je to takova ta klasicka obrazovka co tam normalne jen problikne, je tam logo intel inside a pak ze kdyz zmacku F2 jdu do biosu, kdyz F12 tak muzu bootovat nebo tak neco...ta obrazovka tam byla vzdy, jen ted je tam desne dlouho a nic se nedej...

fungoval ntb často na baterku (to ji vyčerpává víc), nebo jel hlavně ze sítě?

mi se provoz bez baterky moc nelíbí, měla by fungovat jako megazenerka = pojistka před vadnou regulací zdroje a zároveň jako napájecí filtr s vysokou kapacitou, výrobce adaptéru možná provoz bez baterky vůbec nepředpokládal.
ale když to bez ní jede líp...

No jel spis ze site, na baterku jen ve vlaku, na prednaskach a atd...ale tak 70% urco ze site....no tak ono staci tu baterku vydnat pri spusteni a pak ji tam klidne muzu dat....nevim uvdime jak to pujde dal...ono to jede z beterkou nebo bez uplne stejne, jde jen o to spusteni...

JJ to sem zkousel ale nezda se ze by to melo moc efekt..no ted to jede bez probmeu tak uvidime, budu to nejaky ten den sledovat a uvidime.....zatim to vypada na tu baterku, coz mi teda prijde divne ale nevim no......kazdopadne delal sem testy na disk, zatizeni cpu, teplu cpu a tak a vse je v pohode...jak pocitac naskoci tak jede klido 8h bez jakehokoliv problemu...