Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nekdy nechce naskocit windows

Mat takovy problem stava se mi spoedni cca dva dny ze mi nechce naskocit windows, tedy presnej receno obevi se jen takova tan uvodni obrazovka kde se da zmacknout F2 nebo F12 ale uz nenaskoci logo butovani widnows atd. Kdyz to parkrat tvrde restartnu (mam notas) tak to nakonec naskoci a pocitac jede bez problemu testoval jsem to na viry.cz ale nic jsme nenasli tak nevim.....obavam se aby se brzo nestalo ze to nenaskoci vubec, nevi nekde cim to muze byt....
Změna kategorie, původně: Software (karel)

fungoval ntb často na baterku (to ji vyčerpává víc), nebo jel hlavně ze sítě?

mi se provoz bez baterky moc nelíbí, měla by fungovat jako megazenerka = pojistka před vadnou regulací zdroje a zároveň jako napájecí filtr s vysokou kapacitou, výrobce adaptéru možná provoz bez baterky vůbec nepředpokládal.
ale když to bez ní jede líp...

No jel spis ze site, na baterku jen ve vlaku, na prednaskach a atd...ale tak 70% urco ze site....no tak ono staci tu baterku vydnat pri spusteni a pak ji tam klidne muzu dat....nevim uvdime jak to pujde dal...ono to jede z beterkou nebo bez uplne stejne, jde jen o to spusteni...