Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde pustit počítač

Zdravím. Nejde mi spustit počítač. Ráno jsem ho zapnul a nic - počítač jel ale monitor nepřijímal žádný signál z pc. Hledal jsem tento problém u Vás na poradně a došel jsem k závěru že jde podle beep code o chybu ve videu (1 dlouhé a dvě krátká pípnutí).Zkoušel jsem i restart cmos. Taky jsem to zkoušel bez grafické karty a pořád se to chová stejně. Nevím, co si pod tím "video error" mám představit, jak to popřípadě opravit. Nevím vlastně v kterém komponentu je konkrétně chyba a nemám možnost to něják vyzkoušet na jiných PC abych veděl jestli to je v základní desce nebo grafice. Neporadili by jste mi prosím jak to zjistit a nepopsali co to je vlastně ta videochyba? Předem dík. Mirek Ostrava
PC: AMD Athlon 64 3200+ (2Ghz 1000Mhz 512k) s.939______MB MSI s.939 K8N NEO4 F, nForce4, PCIex16_____DDR 512MB PC400____VGA GIGABYTE ATI X1600Pro, 256MB DDR2, DVI_____HD 16OGB SATA II/3OO____Zdroj 4OOW________PC má 2 roky.

doplním hosta: jedná se o to, že PC nedetekuje v systému funkční VGA. Takže buď uhnila (typicky zaseklý větrák -> přehřátí -> křemíková smrt), nebo není správně zasunuta

kdyz pocitac neprojde ani pres post (nedostane se ani do biosu, proste neni graficka karta), tak je jakekoli cd na prd.