Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj Lidi.Můžete mi , prosim Vás , poradit nějakou grafickou kartu do PCI-E 16x v rozmezí 3000-5000tis.. grafická karta má být určena na hraní her.. A procesor do socketu AM2 v rozmezí 3000-5000tis.,taktéž pro hraní her....Díky Pechy

aha. chceš i procesor.

Takže:

Grafiku bych dal nějakou HD4850, procák něco okolo PhenomII X3 720
Zdroj bych doporučil vyměnit za něco aspoň od Fortrona nebo Chieftecu, těch 450W by mělo stačit.

Jenže pokud má dotyčnej desku AM2 a Phenom je AM2+, tak to zas tak kompatibilní nebude. Mám pocit, že AM2+ má vyšší proudové požadavky.
To že to je někde napsáno, že "mělo by být", tak to není jednoznačně dáno a zaručeno, že to pojede.